One Direction

One Direction
LoveHarry ; *

środa, 24 kwietnia 2013

Heeej !

 Witam was Miśki ! <3

  Matko jak to dziwnie wrócić na swojego starego bloga.. Jezusie.. Naprawdę mi dziwnie dodawać tu notkę, bo nie wiem wg. czy ktoś tu jeszcze zagląda. Dopiero dzisiaj tak szczerze przeczytałam wszystkie komentarze pod epilogiem i to one sprawiły, że uśmiech pojawił się na mojej twarzy. To tylko i wyłącznie wasza zasługa! ;* Dziękuję wam z całego serca, że mimo tego, ze opowiadanie dawno skończone to wy i nowe czytelniczki skomentowałyście.
  Może nie wszyscy wiedzą, ale mam 3 bloga, do którego wróciłam również po długiej przerwie i właśnie dlatego   piszę tutaj notkę. Chciałabym was bardzo serdecznie zaprosić do jego przeczytania:
http://mydreams-mylife-mylove.blogspot.com/ :)
Liczę na komentarz jakiś z waszej strony.
Dziękuję wam bardzo za wszystkie nominacje do L.A ale chyba teraz jest już za późno na to wszystko. Przepraszam, ale nie wchodziłam na tego bloga i nie miałam pojęcia, że  mnie nominujecie.
Jeżeli ktoś z was chciałby pogadać. Nie wiem dowiedzieć się jaka naprawdę jestem to piszcie"36626797". Czekam ;))

Mam nadzieję, że chociaż ktoś to przeczyta i wpadnie na mojego 3 już bloga i Ostatniego w moim życiu. Naprawde. Stwierdziłam, że to opowiadanie miało najlepszą historię. Poznałam dzięki temu mase ludzi z którymi teraz utrzymuję kontakt. Dziękuję wam ! ;*

Czekam, aż do mnie napiszecie. Trzymajcie sie ciepło i wszystkiego dobrego ! <3

Klaudia ; *

5 komentarzy:

 1. cześć. zapraszam cię na 2 rozdział na life-is-a-trap.blogspot.com. mam nadzieję, że nasze opowiadanie ci się spodoba, jeśli tak - zaobserwuj nas, wyraź szczerą opinię, pozdrawiam - amy

  OdpowiedzUsuń
 2. Tajemnicza dziewczyna z problemami. Los się do niej uśmiechnie czy się za kocha? On samotny? chyba nie ma przyjaciół ,ale czy to wystarczy by być szczęśliwym?

  Kiedy te dwie podobne osoby z przykrą przeszłością się odnajdą co z tego wyniknie?

  Zapraszam na opowiadanie:

  ,,Bo życie jest bardziej skomplikowane niż myślisz..."

  Czytaj: http://can-i-call-you-the-friend.blogspot.com/

  Nastolatka z problemami dotyczącymi rodziny. Uzależniona od gier internetowych wesoła i jednocześnie smutna. Spotyka w grze swoją miłość ,której nigdy nie widziała i pewnie nie zobaczy.

  A jednak coś się miedzy nimi rodzi a wraz z tym rodzi się nowe życie szesnastolatki.

  Zapraszam na opowiadanie:

  ,,Przez internet do serca"

  Czytaj: http://stara-milosc.blogspot.com/

  Proszę o komentarz ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjaciółka postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu, ja postanowiłam jej pomóc. Dlatego wszystkie fanki 1d proszę o uwagę! <3
  „Zadajcie sobie pytanie – co byście zrobili, gdybyście nagle dowiedzieli się, że umieracie? Że Wasze dni są policzone? Że od teraz ciąży nad Wami przerażająca świadomość tego, że nieuchronnie zbliżacie się ku końcowi. Zapewne większość z Was załamałaby ta wiadomość. Ale ona była inna. Chciała wycisnąć z życia jak najwięcej, niczego nie żałować, cieszyć się każdą chwilą. Póki jeszcze mogła. Nazywa się Catalonia, a jej czas dobiega końca. 50 postanowień na 5 lat życia, młoda pełna energii dziewczyna i pięciu zagubionych chłopców.”
  http://www.i-wont-let-you-go.blogspot.com/
  Nowe opowiadanie o One Direction. ZAPRASZAM SERDECZNIE!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam cie do mnie .. ;p Obserwujemy . /x d
  http://franki13.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny blog zapraszam do mnie

  thismomentweownit00.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń